> ILE ZDJĘĆ DOSTAJE?
Dostajesz min. 15 zdjęć obrobionych plus narzędzia do osobistej pracy z nimi.


> CO MAM ZE SOBĄ ZABRAĆ?

To ustalamy razem podczas rozmowy wstępnej.

Imię
E-mail
Telefon
Wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ODKRYJ TERAZ!

<< 2024 >>

UZDRAWIANIE FOTOGRAFIĄ 

Rozkwit Zmysłów!

ODKRYJ ZMYSŁOWĄ OFERTĘ NA 2024! 

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ !

> CZY MUSZĘ UMIEĆ POZOWAĆ?
Absolutnie nie, ta sesja została stworzona tak, abyś nie musiała pozować. Najważniejsze jest, abyś rzeczywiście dobrze czuła się ze sobą. 


> JAKI WIEK WCHODZI W GRĘ?
Ta sesja  jest dla kobiet w każdym wieku powyżej 18 roku życia.


> CZY TO MUSI BYĆ SESJA W NAGOŚCI?
Ja proponuje akt zakryty i pełny, jednak to zależy od Ciebie na ile głęboko wchodzimy. Najważniejsze jest to, abyś podążała za tym, co czujesz.


> ILE TRWA SESJA?

Sesja trwa około 3h. Razem wybieramy miejsce i czas.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

WSZYSTKIE POTRZEBUJEMY PRZYPOMNIEĆ SOBIE, ŻE MAMY SKRZYDŁA

Tworzę dla kobiet przestrzeń, gdzie z pomocą mojej obecności oraz aparatu mogą zdejmować warstwy przekonań na temat swojego ciała, blokad i wyzwalać się z głęboko ukrytego wstydu, a także świetnie się bawić.


Wierzę, że dla kobiet relacja ze swoim ciałem jest istotnym elementem życia. Poprzez ciało odbieramy otaczającą nas rzeczywistość, a także doświadczamy wewnętrznych stanów. Ciało jest rozszerzeniem naszej intuicji. Jest czymś znacznie większym niż tylko fizyczną formą. Jest sensytywnym instrumentem, które wychodzi poza ramy nauki i logiki.


Jednak oduczyłyśmy się korzystania z tej pierwotnej mądrości i słuchania sygnałów, które nam wysyła. Gdy chorujemy nie myślimy o tym, że być może to reakcja ciała na stres lub konflikt wewnętrzny. Bierzemy tabletkę, aby szybko pozbyć się choroby, nie próbując zagłębić się w prawdziwą przyczynę.

 

Łączenie się ze swoim ciałem wymaga odwagi, bo możesz znaleźć tam rzeczy, które są niewygodne. Ciało kontaktuje z emocjami, z nieprzerobionymi schematami. Jednak nie podejmując żadnego działania znieczulasz swoje zmysły i nie pozwalasz swojemu pełnemu potencjałowi przejawić się w Twoim życiu.


Ja w swojej pracy wykorzystuję aparat jako odbicie Twoich przekonań, blokad i wstydów, które nie pozwalają Ci iść na przód i podążać za sobą.
Odcięcie od ciała idzie razem z odcięciem od natury, a kobieta jest naturą. Żyjemy wraz z cyklem księżyca i pór roku, jednak zapomniałyśmy o tym. Czas, aby oswobodzić się. Powrót do naszej mocy to powrót do Ziemi. 

POŁĄCZENIE

DUSZA

UMYSŁ

CIAŁO

CZYM JEST UZDRAWIANIE FOTOGRAFIĄ

FOTOGRAFIA

FOTOGRAFIA

FOTOGRAFIA

<<<<<< copyright Zuzanna Frankiewicz/ 2024 >>>>>>

ZUZANNA FRANKIEWICZ

Nie bez powodu sesja, którą proponuję odbywa się w naturze, bo to właśnie tam łączysz się ze swoją naturalnością, nagością, taką jaką jesteś. Dzięki niej możesz oswobodzić się z ocen i samokrytyki. Tak po prostu dla odmiany nie uciekać i pozwolić sobie na pełną nagość.


W tym procesie wykorzystuję proste techniki, które pomogą Ci powracać do siebie. Ta sesja jest pełna oddechu, ruchu i spontaniczności.

Sięgam do największej mocy kobiecej - kreacji, która pozwala, aby blokady znikały w lekkości.

 

To właśnie naturalność i akceptacja daje poczucie pewności siebie i piękna. A gdy w środku czujesz się dobrze przejawiasz to na zewnątrz.