Zuzanna                      Frankiewicz 

copyright Zuzanna Frankiewicz 2021

UZDRAWIANIE                      FOTOGRAFIĄ

UZDRAWIANIE                       FOTOGRAFIĄ

RECENZJE

Długo dojrzewałam do decyzji o sesji z Zuzą, w mojej głowie pojawiało się wiele myśli i argumentów przeważających na "nie", było we mnie dużo strachu i obaw, że nie mieszczę się w typowym kanonie, że nie umiem pozować itp.itd.
W końcu się odważyłam i bardzo się z tego cieszę! Czułam i nadal czuję się zaopiekowana przez Zuzę, sprawiała, że podczas całego naszego spotkania czułam się bardzo dobrze i komfortowo. Przez cały proces prowadziła mnie za rękę, otulała ciepłem, czułością i akceptacją (kocykiem również ).
Niewątpliwie był to dla mnie milowy krok w zmianie postrzegania mojej cielesności. Pomijając sam aspekt zdjęć, które są przepiękne, czuję, że była to dobra i piękna lekcja, która procentuje z każdym dniem. 
Marcelina

Zuza dziękuję Ci za mistyczne doświadczenie. Przez cały proces czułam się bezpiecznie i otoczona czułością. Moje odczucie totalnego uziemienia, które mi podarowałaś było na równi wyjątkowe jak uchwycenie na przepięknych zdjęciach mojego połączenia z matką naturą. Cieszę się, że Ciebie poznałam i do zobaczenia Bella
Pola

Praca z Zuzią to cudowny proces, oparty na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa i świetnej zabawie.
Bardzo polecam każdej kobiecie 
Julia