To co Ci proponuje skontaktuję Cię z częściami Twojej kobiecości, o których zapomniałaś, ale zapewniam Cię, że szybko sobie o nich przypomnisz! 

KIM JESTEM?

CO ZYSKASZ DZIĘKI SESJI?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ ROZMOWĘ WSTĘPNĄ 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ ROZMOWĘ WSTĘPNĄ 

JESTEM ZAINTERESOWANA SESJĄ ZDJĘCIOWĄ 

JESTEM ZAINTERESOWANA SESJĄ ZDJĘCIOWĄ 

Wierzę, że dla kobiet relacja z ciałem jest istotnym elementem życia.

Poprzez ciało odbieramy otaczającą nas rzeczywistość, a także doświadczamy wewnętrznych stanów, które trudno wytłumaczyć słowami. Ciało jest rozszerzeniem naszej intuicji.

Jest czymś znacznie większym niż tylko fizyczną formą. Jest sensytywnym instrumentem, które wychodzi poza ramy nauki i logiki.

 

Łączenie się ze swoim ciałem wymaga odwagi, bo możesz znaleźć tam rzeczy, które są niewygodne.

Ciało kontaktuje z emocjami, z nieprzerobionymi schematami. Jednak nie podejmując żadnego działania znieczulasz swoje zmysły i nie pozwalasz swojemu pełnemu potencjałowi przejawić się w Twoim życiu.

Odcięcie od ciała idzie razem z odcięciem od natury, a kobieta jest naturą. Żyjemy wraz z cyklem księżyca i pór roku, jednak zapomniałyśmy o tym. Czas, aby oswobodzić się. Powrót do naszej mocy to powrót do Ziemi. 

 

Nie bez powodu sesja, którą proponuję odbywa się w naturze, bo to właśnie tam łączysz się ze swoją naturalnością, nagością, taką jaką jest. Dzięki niej możesz oswobodzić się z ocen i samokrytyki. Tak po prostu dla odmiany nie uciekać i pozwolić sobie na pełną nagość.

 

W tym procesie wykorzystuję proste techiniki, które pomogą Ci powracać do siebie. Ta sesja jest pełna oddechu, ruchu i spontaniczności. Sięgam do największej mocy kobiecej - kreacji, która pozwala, aby blokady znikały w lekkości.

UZDRAWIANIE FOTOGRAFIĄ TO 5 ETAPOWY PROCES, KTÓRY

POŁĄCZY CIĘ Z NATURALNOŚCIĄ, ZMYSŁOWOŚCIĄ I ESENCJĄ TWOJEJ KOBIECOŚCI

Jak to by było zobaczyć siebie z innej perspektywy?

Zobaczyć esencję swojej kobiecości na zdjęciach, móc powracać do tego momentu, gdy czułaś się ze sobą tak wspaniale?

Wiedzieć, że TA KOBIETA w Tobie wciąż jest i zawsze masz do niej dostęp.

Czy nie byłby to przełom w Twoim postrzeganiu siebie?

Zapewnij sobie czas na odkrycie piękna swojej kobiecości i pełni życia. Zbliż się do swojego ciała. Zacznij to transformujące doświadczenie już dzisiaj!

 

Kliknij poniżej, aby zarezerwować spotkanie ze mną i omówić szczegóły sesji (oraz zadać pytanie, jeśli tylko jakieś masz!).

Nazywam się Zuzanna Frankiewicz, jestem fotografką i pasjonatką kobiecego ciała. Fotografuję od 8 lat.

Skończyłam kierunek Fotografii Kreatywnej w Krakowskich Szkołach Artystycznych.

To właśnie tam dzięki realizacji pracy dyplomowej z autoportretów odkryłam terapeutyczne możliwości fotografii i dałam życie projektowi Uzdrawiania  Fotografią.

 

Moją misją jest otwieranie kobiet na ich indywidul ną wyjątkowość, naturalne piękno i spontaniczność.

Uważam, że tam właśnie leży największa moc, która sprawia, że rośniemy w pewności siebie, samoakceptacji i poczuciu wartości. 

Moim marzeniem jest podróżowanie po świecie i fotografowanie kobiet. 

Łączenie sztuki, ciała z rozwojem osobistym jest moją ścieżką, fascynuje mnie cykliczność kobieca, ciało, naturalne terapie. 

Żyje w zgodzie ze sobą, zawsze podążając za wolnością i pełnią doświadczeń.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

> CZY MUSZĘ UMIEĆ POZOWAĆ?

Absolutnie nie, ta sesja została stworzona tak, abyś nie musiała pozować. Najważniejsze jest, abyś rzeczywiście dobrze czuła się ze sobą. 

> JAKI WIEK WCHODZI W GRĘ?

Ta sesja  jest dla kobiet w każdym wieku powyżej 18 roku życia.

> CZY TO MUSI BYĆ SESJA W NAGOŚCI?

Ja proponuje akt zakryty i pełny, jednak to zależy od Ciebie na ile głęboko wchodzimy. Najważniejsze jest to, abyś podążała za tym, co czujesz.

> ILE TRWA SESJA?

Sesja trwa około 3h. Razem wybieramy miejsce i czas.

> ILE ZDJĘĆ DOSTAJE?Dostajesz min. 15 zdjęć obrobionych plus narzędzia do osobistej pracy z nimi.

> CO MAM ZE SOBĄ ZABRAĆ?

To ustalamy razem podczas rozmowy wstępnej.

 
 

CO MÓWIĄ INNI O Uzdrawianiu Fotografią

Sesja z Zuzą nie miała wiele wspólnego z typową sesją zdjęciową. To był piękny i wzruszający proces, w którym zapominasz o ograniczeniach i płyniesz na fali. Zuza potrafi pięknie zadbać o szczegóły i stworzyć atmosferę w której spotykasz się sama ze sobą, a wszystko w tobie jest dokładnie takie jakie ma być i tu zaczyna się magia,  efekt końcowy był piękny!

 Aleksandra 

Ta sesja zdjęciowa jest prawdziwym wyzwoleniem i uleczeniem dla kobiet. 
Nie wiedziałam, że nago można się czuć tak luźno i spokojnie… Zuza swoją obecnością i medytacją wprowadza w taki głęboki stan połączenia z ciałem, że wszystkie skrępowania odchodzą. Nie było również pozowania ma siłę, sesja po prostu trwała. Wszystko co jest potrzebne to tylko naturalność…
Sesja pomogła mi zaakceptować różne części mojego ciała, które wydawały mi się jakieś nie do końca piękne, ja je chowałam. A teraz jak spojrzałam z innej perspektywy, to się zakochałam na nowo
Dziękuje Zuza, to było przepiękne doświadczenie.
 
Mila
Sesja z Zuzia to istna rozkosz. Ta istota tworzy piękną ceremonialną przestrzeń, w której otwiera pole dzięki któremu  możesz się rozpuścić i w pełni wejść w to co jest gotowe się przejawić przez Ciebie. Jest to czysty przepływ i przyjemność. Z łatwością można wydobyć z siebie to co najbardziej autentyczne. Zuza pięknie trzyma przestrzeń i się opiekuje Tobą w tym czasie.
Z całego serca polecam to doświadczenie, jest ogromnie otwierające i transformujące, taki trochę powrót do naszej pierwotnej dzikiej kobiecej natury który warto z siebie wybudzić. Sesje z Zuzia zdecydowanie to umożliwiają.
Jest to zdecydowanie coś więcej niż sesja zdjęciowa, to głęboki uzdrawiający proces w którym możesz pozbyć się swoich blokad, leków, ocen. Po prostu popłynąć i pozwolić swojej kobiecości w pełni się wyrazić 
Z całego serca polecam.
 
Klaudia

Tworzę dla kobiet przestrzeń,  w której z pomocą aparatu oraz mojego oka z łatwością zdejmiesz z siebie warstwy przekonań na temat swojego ciała, męczącej Cię samokrytyki i poczucia wstydu.

Proces, przez który Cię przeprowadzę jest pełen przepływu, sensualności i lekkości. Dotrzesz do miejsc, za którymi od dawna tęsknisz.

ZUZANNA FRANKIEWICZ

UZDRAWIANIE FOTOGRAFIĄ

> Czy czujesz, że w rutynie i codzienności tracisz kontakt swoją kobiecością i ciałem?

> Czujesz, że coś Cię blokuje i nie daje oddychać pełną piersią?

> Trudno jest Ci dostrzec i docenić siebie taką jaką jesteś? 

> Brakuję Ci skrzydeł wolności i czucia się lekko?

Odkryj swoją wewnętrzną Zmysłowość

i poznaj na nowo Kobietę, którą jesteś poprzez sesję zdjęciową!

FOTOGRAFIA

FOTOGRAFIA

FOTOGRAFIA

<<<<<< copyright Zuzanna Frankiewicz/ 2024 >>>>>>

ZUZANNA FRANKIEWICZ

Dlatego już dziś zapraszam Cię na sensualną sesję zdjęciową, która zmieni Twoje przekonania i odblokuje części nie pozwalające Ci iść na przód i podążać za sobą. 

Czy jest możliwe, aby sesja zdjęciowa tak bardzo zmieniła postrzeganie ciała? 

Ja jestem na to najlepszym przykładem - poprzez robienie autoportretów w końcu mogłam stanąć przed lustrem i popatrzeć na siebie z zadowoleniem.  Aparat działa jak lustro, odbija części, których nie chcesz widzieć i pozwala się z nich uwolnić. 

> Wzmocnisz relację ze swoim ciałem i poczucie pewności siebie 

> Nauczysz się inaczej postrzegać swoje ciało

> Odkryjesz moc sztuki, kreatywności i spontaniczności

> Poczujesz się wolna, lekka i piękna w swojej naturalności

> Uwolnisz się od samokrytyki i wewnętrznych blokad